Geçmişe bakıp geleceği inşa ediyoruz.

200’den fazla deneyimli personeli ile sıcak bir aile ortamı yaratmak ve en iyi hizmet kalitesi en önemli ilkelerimizden olmuştur.

GÜNEYLİLER YAPI olarak ülkemize en büyük katkıyı birlikte çalışarak sağlayacağımızı çok iyi biliyoruz. Bir taraftan geçmiş başarılarımızla gurur duyuyor, diğer taraftan geleceğe umutla bakıyoruz.

VİZYONUMUZ

• Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak;
• Rekabet gücümüzü artırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak;
• Yapı sektöründe hedef bölgeler ve pazarlarda yeni kullanıcılara ulaşarak pazar payını artırmak;
• İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek;
• Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek ve potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını artırmak,;
• Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek;

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, bir yandan mevcut müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza, ve inşaat şirketlerine mümkün olan en kaliteli profesyonel hizmeti verirken, malzeme güvenilirliği, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyatı ile tercih edilen, küresel ölçekte aktif bir şirket olmak, aynı zamanda, eğitim, yaratıcılık, saygı, iş güvenliği, ve kişisel gelişimin ana ilkeler olarak benimsendiği bir iş ortamı oluşturmaktır.

Köklü, Güvenilir ve Sözü Er!

120.000 çeşide ulaşan geniş ürün yelpazesini Geniş servis ağı sayesinde teslimatlarını daha hızlı yapmaktadır. Kalite ve ürün çeşitliliği olarak sektöründe dünyaya kendini ispat etmiş yerli ve yabancı 15’den fazla firmanın bayisi, ana satıcısı veya satıcısı olan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Sektörün lider firmalarından olmanın gururunu yaşıyoruz!

1982 yılında mütevazi bir işletme olarak kurulan GÜNEYLİLER KOLEKTİF, 2001 yılında GÜNEYLİLER YAPI olarak kurumsal bir yapının temellerini atmaya başlayarak Limited Şirket olmuştur. Yapı Market Sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren GÜNEYLİLER YAPI, toplamda 35.000 m2 mağaza ve depolama alanı ile doğru ve hızlı teslimat ilkesiyle sektörün lider firmalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Mağazamızda tüm ürünlerimiz stokludur!

Teknolojik bir altyapıya entegreli olan ve Çayırova’da bulunan depomuz tamamen barkod sistemi ile çalışmakta olup geniş ürün yelpazemizle müşterimize hızlı ve güvenli çözümler üretmekteyiz.

3 Farklı Kıtada Hizmet!

GÜNEYLİLER YAPI, 1994 yılında ilk yurtdışını deneyimini Bakü Azerbaycan pazarında yaşarken, 2013 yılında Tanzanya Afrika pazarı ile mağaza ve montaj konusunda hizmet ağını genişletmeye devam etmiştir.

Üründe Kalite, Hizmette Kalite!

GÜNEYLİLER YAPI ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek Seramik- Banyo ürünlerinden Çelik Kapı ürünlerine, Mutfak ürünlerinden ahşap ve parke işlerine, İç mimari projelerden, keşif ve montaj hizmetine kadar lider firmaların genel ürün tedarikini sağlayarak deneyimli ve uzman kadrosuyla sizlere en doğru çözümleri sunmaktadır.